Fotoalbumy Pravidlá v ŠKD Vyhodnocujúca správa 2015/2016 Súhlas rodiča o odchode dieťaťa z ŠKD bez doprovodu domov Vyhodnocujúca správa

ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ

Fotoalbumy

Aj vďaka týmto vakom dodržiavame základnú časť ŠKD a to oddychovú a rekreačnú časť dňa.

Letné prázdniny ubehli ako voda a na našej škole sme privítali nových prváčikov.  Mnohí z nich sa nepoznali a čakalo ich mnoho nových vecí. Prišli do nového prostredia a každý deň sme si určili nové pravidlá. Úspešne zvládnutým prvým týždňom majú nových priateľov, vedia ako sa musíme presunúť do jedálne a správať v jedálni a aj to, že palice sa do ruky neberú a škaredé slová nepoužívajú. Postupne pribudnú aj ďalšie povinnosti a pravidlá, ale ostáva nám ešte celý školský rok 2018/2019.

A. Kidalová

________________________________________________________________________________________________________

Šk.rok 2017/2018

Z 25.mája do 26. mája  žiaci 2.a 3.ročníka zažili noc v škole. Poobedie a večer sme spolu so žiakmi strávili rôznymi zaujímavými aktivitami a súťažami. Najprv, aby sme neboli hladní sme uvarili polievku a upiekli bublaninu, ktorú si deti dochutili doneseným ovocím. Po večeri sme súťažili v loptových hrách, či skladaní lietadielok a to, ktoré ďalej poletí. Neobišli sme ani telocvičňu v ktorej sa hral obľúbený futbal a dievčatá bedminton. Ani zlé počasie nás neodradilo od večerného grilovania. Aj napriek bohatému programu sa deti nevedeli dočkať kedy zaľahnú do provizórnej spálne – žinenky v ŠKD. Spoločne sme si pozreli rozprávku a konečne sme mohli zaspať. Slniečko deti zobudilo a aby im lepšie chutili raňajky dali sme si rozcvičku na školskom dvore. Kým sme čakali rodičov využili sme aj priestor zeleného ihriska v parku.

A. Kidalová

Význam fašiangového obdobia sme využili aj v ŠKD. Spoločne v oboch oddeleniach sme vyrábali škrabošky. Žiaci mali možnosť prejaviť svoju fantáziu. Strihaním, lepením a dokresľovaním vytvorili veľmi zaujímavé škrabošky, ktoré sme spoločne ocenili.(A. Kidalová )