Európsky týždeň mobility

Vyhodnotenie súťaže

Naša škola sa v spolupráci s obcou Rakovec nad Ondavou zapojila do Európskeho týždňa mobility. V rámci tohto týždňa sa nám podarilo uskutočniť niekoľko zaujímavých aktivít. Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky a Slovenská agentúra životného prostredia vyhlásili súťaž o najlepšie a najzaujímavejšie podujatie, ktoré sa uskutočnili v rámci Európskeho týždňa mobility. My sme sa zapojili do kategórie Efektívne trvalé opatrenie. Komisia hodnotila aktivity na základe efektívnosti, finančnej náročnosti , udržateľnosti a dopadu na životné prostredie. Aktivita Dopravná značka zvíťazila v rámci Slovenskej republiky.  24. 10.2018 obci a škole bola udelená v rámci 10.ročníka národnej konferencie Cyklistická doprava cena, ktorú prevzala riaditeľka školy PaeDdr.Jarmila Lehotayová.