Školská knižnica

Uskutočnené aktivity

Z piatku 26. októbra na sobotu 27. októbra mali žiaci 6., 7. a 8. ročníka možnosť osláviť Halloweensku noc v knižnici. Táto noc sa niesla v duchu knihy Harry Potter a tajomná komnata. Začali sme osemsmerovkami a labyrintom pre sovu Hedvigu, ktorá šťastne priniesla list Harrymu na Rokfort. Prečítali sme si úryvok z knihy, v ktorom duch Takmerbezhlavého Nicka oslavoval svoje úmrtiny, ktorý sa však nikdy nedostal do filmovej podoby. Keďže Halloween by nemal svoje čaro bez srašidelných hláv Jacka-o- Lanterna, tak sme si samozrejme aj my vyrezali tekvice, ktoré nám priniesla pani učiteľka Hrešková a žiaci. Spánok nás v noci trocha obchádzal, ale stihli sme si trošku aj oddýchnuť a pripraviť sa na prázdniny. Ďakujeme aj pani učiteľke Radykovej, ktorá sa postarala o naše hladné brušká.

Rozprávkové popoludnie v knižnici s I.oddielom ŠKD

Rozprávkové popoludnie ŠKD