Zbierka pre psíkov

Útulok pre psíkov na Močarianskej ulici

V uplynulom týždni sa v našej škole uskutočnila zbierka pre útulok. Žiaci mali možnosť prispieť vecnými a finančnými  darmi na pomoc pre opustené psíky v útulku na Močarianskej ulici v Michalovciach. Vyzbierali sme  41,86 eur, deky, matrace, posteľnú bielizeň, hračky, krmivo. Sumou 21,85 eur nám zo zberových peňazí prispela pani riaditeľka.  Za vyzbierané peniaze sme kúpili granuly a konzervy. Všetko sme odovzdali pracovníkom útulku, ktorí nám v mene svojich zverencov poďakovali. My sa chceme poďakovať všetkým, ktorí nám pomohli prispieť na dobrú vec. Poďakovanie patrí nielen žiakom, ale aj rodičom a zamestnancom školy, za ich čas a ochotu participovať pri plnení  úloh projektu EXON- Bádatelia prírody.